1. 3. 2011

Literární večer Na dně III

Literární kavárna Měsíc ve dne, Nová 3, České Budějovice

Vystoupí:

Ivan Magor Jirous
Dáša Vokatá
+ autorská čtení: Jiří Kostúr, Rýza Kotrčová, ...

začátek od 18h (18 - 19 - autorská čtení, 19 - ?? Magor s Dášou)
vstup: 80 předprodej / 100 na místě
(předprodej od pondělí 7. března v kavárně Měsíc ve dne)

Ivan Martin Jirous (* 23. září 1944, Humpolec)

známý též pod přezdívkou Magor nebo Magor Jirous, je český básník, publicista a výtvarný kritik, významná osobnost českého undergroundu. Je známý především spoluprací s nezávislou rockovou skupinou Plastic People of the Universe. V době normalizace byl nekolikrát vězněn. Je držitelem literární ceny Jaroslava Seiferta za celoživotní básnické dílo a ceny Toma Stopparda za dílo Magorovy labutí písně.

Dáša Vokatá (27.1.1954 v Karviné)

Písničkářka, dosud známá spíše v okruhu příznivců undergroundu, ovšem s nepopiratelnými ambicemi oslovit i daleko širší publikum. V srpnu 2008 jí vyšla třetí nahrávka na CD Bojovníci snů.

 

 

10.2 2011

Literární večer na Dně II

Literární kavárna Měsíc ve dne
Nová 3, vedle polikliniky Sever

Vystoupí: Cermaque (alternative folk / Teplice)
+ autorské čtení: Pavla Šilhavá, Jan Kyselý, Radek Štěpánek, David Šimůnek, Otakar Štindl
začátek: 18h, vstupné dobrovolné, minimálně však 2 točený piva (tzn. 48kč)

Cermaque

CERMAQUE je souhrná hlavička, pod kterou jsou v různých aranžích (nejjednoduší variantou je kytara, hlas a bosé nohy), po různých koutech Evropy a v různých náladách uváděny různé písně Jakuba Čermáka (studiově zaznamenané na vydaných CD Krajiny bez rytíře a Dům slzí - viz info-chystaném CD Přítel holubů, několika dílčích demech a v záznamu živého koncertu v radiu Proglas 10.3.2010)

bohatších aranžmá i vizuálních doplnění se písně dočkávají při představení CIRKUS CERMAQUE, který jsme vymysleli, abychom nemuseli dokola vysvětlovat, proč hrajeme pokaždé v jiné sestavě (v současné době je po republice asi na dvacet muzikantů schopných doprovodit tu kterou píseň, případně celý koncert. Základem soustavy zůstávají Kaia Mach a Mikoláš Fiala, v nárazech pak i duchovní vedoucí Matěj Záhořík).

Cirkus Cermaque přijede ve složení: Jakub Čermák (kytara, zpěv), Mikoláš Fiala (perkuse, flétna), Kaia Mach (klarinet, foukátko, příčka, smích a kytara), Julie Goetzová (viola, hlas)

Jakub Čermák, nar. 6. 6.1986, básník, písničkář, příležitostný busker a konstruktér audiovizí. Studuje v Brně v ateliéru Audivizuální tvorba a divadlo při divadelní fakultě JAMU. Vydal sbírky básní Resumé sedmnáct (Šimon Ryšavý, 2004) a Padavčata (Protis, 2006), pod hlavičkou CERMAQUE dvě CD svých písní (Krajiny bez rytíře /Polí pět, 2008; Dům slzí/ Guerilla records, 2009). Na přelom května a června chystá vydání sbírky Stroboskopy + CD Přítel holubů v nakladatelství Kniha Zlín.

02.02.2010

Budoár staré dámy po 6 letech opět v Českých Budějovicích

V pátek 18. února proběhne v místním hudebním klubu MC Fabrika koncert jedinečné brněnské alternativní kapely Budoár staré dámy fungující už od roku 1998. Ze 3/5 ženská kapela v čele se zpěvačkou Martou Svobodovou se představí po dlouhé odmlce opět v našem městě. Spolu s nimi se představí stálice budějovické hudební scény kapela Nuly. Jako třetí přijede kapela MaMuMa ze Strakonic, jejíž hudbě dominují dechy a jestliže ste ještě nikdy neslyšeli naživo dudy, máte jedinečnou možnost. Začíná se klasicky v půl deváté a vstupné je 80 pro studenty a 100 ostatní. Těšíme se na Vás.

 

Budoár staré dámy (alternative / Brno)

Mladá, hravá, ze 3/5 nová brněnská kapela.

Drhnou, sypají se, plavou, (h)ladí hlasy, kytary, basu, dech a bicí v    záplavě poskakujících slov a gest. O životě, vesmíru a vůbec, vesele,    smutně, potichu, nahlas, jen se zákazem nudlových sól, vytahovacího slapu, rovného rytmu, teplé kytary a ptačích flétniček.

Převlékli se, a nikdo nic neviděl. Hrají dále, hrají rádi a skládají písně.

členové:

Marta Svobodová – zpěv, kytara

Štěpán Svoboda – bicí, zpěv

Tomáš Doležal – dechový midi-kontroler, zpěv

Tomáš Ergens – basová kytra, zpěvMarek Laudát

MaMuMa (alternative / Strakonice)

Rock různých barev a příchutí s alternativní oblohou v podobě strakonických dud, trubky a saxofonu.

Složení:

 • bicí, kytara, vokály: Mahony

 • saxofon, basa, kytara, flétna, zpěv: Mustafa

 • trubka, kytara, bicí, zpěv: Máťa

 • dudy, basa, zpěvy: Helča

 • kytara, zpěv: Brabi

Diskografie: CD Barvy v  dřevu - 2005, délka 45 min, 11 písní

Nuly (sad pop / České Budějovice)

Na první poslech zní Nuly jako obyčejný nuly. Čímž myslím takovou tu lokální, nenápaditou a nudnou kapelu, jakých jsou v každým regionu tucty. S přibývající zkušeností se ale začíná vytvářet stále silnější přitažlivost.

Zprvu nezajímavý melodie se zavrtávají do kůry a spolu s originálními texty dávají vzniknout hluboce lidskému citu, jehož jméno někteří z nás snad stále znají.. Nulám navíc v nedávné době vyšlo splitko s jinejma budějckejma plejbojema, a to na klasickej analogovej kazetě, což je vyjma vinylu jedinej romantickej hudební nosič.

   

   

  10.01.2010

  Jedna z nejvýraznějších kapel domácí alternativní scény, Skrytý půvabbyrokracie POPRVÉ v Budějovicích. Spolu s nimi vystoupí kapely Mrazák a Hameln

  Skrytý Půvab Byrokracie (alternative-experimental / Praha

  SPB založilo v roce 1999 trio Josef Jindrák, Roman Plischke, Jakub Žid, první koncert, pouze se čtyřmi skladbami a bez předchozí zkoušky,stihli odehrát ještě v témže roce. Už v tom následujícím získali prvnícenný skalp: vít...ězství na Malé Alternativě. Vedle vystupování na převážně undergroundovýchakcích se pomalu rodí i materiál na debutové album. To vychází podnázvem Nic se nestalo v březnu 2002 na značce Black Point. SPB seobjevuje také na několika kompilacích. Sestavu nejprve jako host apozději jako regulérní hráč doplňuje bývalý člen Dětí deště RomanKolliner, spolu s ním vzniká vlastním nákladem vydané CD-R album Actaphilosophica et physica, Volumen II/2005. Na podzim 2006 pak skupinapřestupuje pod křídla agilní značky Guerilla Records, kde jí vycházídruhá regulérní řadovka, Předvoj armády monster. V současné době hrajeSPB opět jako trio. V roce 2010 jim vychází nové CD Ouředníkovyreferáty, jehož mix byl svěřen Ondřeji Ježkovi (OTK).

  Hameln (alternative / ČB)

  Léta páně 1284, na den (svatého) Jana a Pavla
  bylo 26. června
  Jistým pištcem, oblečeným ve všech barvách
  bylo odvedeno 130 dětí pocházejících z Hameln
  (a) ztratili se u kalvárie poblíž kopců

   

   

   

   

   

   

   

  Mrazák (alternative / Strakonice)

  Kapela Mrazák vznikla v létě roku 2004 vytvořením vlastní zkušebny(vyklizením praček, mrazáků, bordelu, mrazáků, televizorů, mrazáků) najednom mutenickém statku. Zakládající členové - individua Josef zeStrakonic a Petr z Volyně (vzdálenější a blízký příbuzný legendárníhoPepíka Krátkého, jenž obýval již zmíněné stavení a později se stalmanažerem kapely) začaly dávat dohromady první nezapomenutelné melodieve složení kytara + bicí.
  Po krátkém čase a dlouhém plánování se knim připojilo individuum Jan, oplývající nadáním ovládat čtyřstrunnoubasovou kytaru, kterého hned využil a kapela tak mohla začít hrát téměřnaplno, po pořízení mikrofonu již úplně naplno.
  Nepravidelnézkoušky - dříve pouze občasná, ale vydatná soustředění v Mutenicích, vsoučasné době i zkoušky Na Nové ve Volyni – jsou pravděpodobně klíčem konomu záhadnému, mnohdy divokému stylu kapely.


   

  10.01.2010

  V rámci Literárního Večera na dně (více info tady)  vystoupí od 19h Jaroslav Hutka, před ním se představí několik budějovických poetů a možná i poetek.

  Jaroslav Hutka (*21. dubna 1947 v Olomouci) je český folkový hudebník, skladatel a písničkář.

  Studoval na pražské uměleckoprůmyslové škole. Na konci šedesátých let začalvystupoval s Vladimírem Veitem (Hutka a Veit). Později se svým... vlastním hudebním programem, ve kterém mimo jiné popularizoval moravské lidové písničky. Získal si velké množství příznivců, několikrát bylvyhodnocen jako písničkář roku. Byl zakladatelem a členem folkovéhosdružení Šafrán. V roce 1977 se zúčastnil III. festivalu druhé kulturyna Hrádečku u Trutnova. Stal se signatářem Charty 77.

  Kvůlisoustavné policejní šikaně (akce Asanace) opustil v říjnu 1978Československo a žil v emigraci v Nizozemsku. Po pádu komunismu se ihned v roce 1989 vrátil a již v listopadu zpíval na Letenské pláni. Postupem času se z něho stal kritik české postkomunistické demokracie.

  Dnes si vydává svou tvorbu sám. Vypaluje si CD na svém domácím počítači, sám si kreslí a tiskne obaly a sám je prodává nebo rozdává na svýchkoncertech. Svou edici pojmenoval „Samopal“ a dal si za úkol vydatveškerou svou tvorbu na CD.

  Je členem čestného předsednictva občanského sdružení Společnost pro trvale udržitelný život a Čestné rady sdružení Děti Země.

  Podílel se na tvorbě cyklů ČT Příběhy železné opony a V zajetí železné opony.

  Mezi jeho neznámější písničky patří Krásný je vzduch, kterou složil jakohymnu I. Hanáckého Folk & Country Festivalu, který se měl konat10.–12. srpna 1973 v amfiteátru v Náměšti na Hané. Přestože již byloprodáno přes 20 000 vstupenek, festival byl tři týdny před konáním vrámci postupující normalizace zakázán a asi 5000 dorazivších diváků bylo rozháněno Sborem národní bezpečnosti a bylo jim bráněno v příjezdu apříchodu. Na památku této události Hutka dále tuto písničku uváděl,šířil a publikoval pod názvem Náměšť.

  V letech 1974–1975 senedostavil na zkoušky, kde měl prokázat svou „kvalifikaci“ (veskutečnosti šlo o politické kádrování), a proto ho režim dále považovalza osobu nezpůsobilou živit se písničkářstvím. Roku 1977 byl obviněn znedovoleného podnikání a bylo mu znemožněno veřejně vystupovat.


  06.09.2010

  Literární Večer III

  Tak přátelé, 3. ročník Literárního večera už se blíží, tentokrát jsme si pro Vás připravili rovnou 3 dny plné muziky a poezie, k tomu budete mít možnost shlédnout film o nechvalně proslulém festivalu v Altamontu, který předznamenal konec ,,léta lásky,, , šílené filmy všestranného Andyho Warhola, jedno divadlo a fotografickou výstavu provokativní Lenky Veverkové. Je toho pro Vás připraveno opravdu mnoho, stačí si jen vybrat a vstupné je, si myslím velmi příznivé Vaším peněženkám, takže Vám zbude i na pár piv, abyste mohli umocnit chvíli okamžiku, který budete proživat se svojí oblíbenou kapelou. Většina interpretů je Budějicím neznámá, o to větší důvod se přijít podívat jak se dělá muzika v Žatci, v Berouně, nebo třeba v Teplicích. Přijďte nás podpořit, potkat přátelé a strávit tři krásné předzimní večery s Hukotem!

  Festival bude probíhat v kavárně Měsíc Ve Dne a v klubu mr. Brown ve dnech 16. - 18. září 2010, vstup v předprodej na všechny dny bude sladkých 200kč, samozřejmě máte možnost si zakoupit lístek i na jednotlivé dny. Program a všechny potřebné informace o festivalu, který v Budějovicích nemá obdoby najdete zde.


  18.04.2010

  Jaroslav Hutka v Literce

  - Začínat se bude již v 19h
  - Vstup: 90kč předprodej / 110 na místě (předprodej na baru v kavárně od 10. dubna)
  - Při špatném počasí proběhne koncert v galerii nad kavárnou
  - Přijďte včas
  - www.hutka.cz
  -akce na Facebooku

  Jaroslav Hutka (*21. dubna 1947 v Olomouci) je český folkový hudebník,skladatel a písničkář.

  Studoval na pražské uměleckoprůmyslové škole. Na konci šedesátých letzačal vystupoval s Vladimírem Veitem (Hutka a Veit). Později se svýmvlastním hudebním programem, ve kterém mimo jiné popularizoval moravskélidové písničky. Získal si velké množstvípříznivců, několikrát byl vyhodnocen jako písničkář roku. Bylzakladatelem a členem folkového sdružení Šafrán. V roce 1977 sezúčastnil III. festivalu druhé kultury na Hrádečku u Trutnova. Stal sesignatářem Charty 77.

  Kvůli soustavné policejní šikaně (akce Asanace) opustil v říjnu 1978Československo a žil v emigraci v Nizozemsku. Po pádu komunismu se ihned v roce 1989 vrátil a již v listopadu zpíval na Letenské pláni. Postupem času se z něho stal kritik česképostkomunistické demokracie.  Dnes si vydává svou tvorbu sám. Vypaluje si CD na svém domácím počítači, sám si kreslí a tiskne obaly a sám je prodává nebo rozdává na svýchkoncertech. Svou edici pojmenoval „Samopal“ a dal si za úkol vydatveškerou svou tvorbu na CD.

  Pravidelně publikuje své fejetony.

  Je členem čestného předsednictva občanského sdružení Společnost protrvale udržitelný život a Čestné rady sdružení Děti Země.

  Podílel se na tvorbě cyklů ČT Příběhy železné opony a V zajetí železnéopony.

  Je rozvedený a má tři děti: Vavřince (*1970) s první manželkou ZorkouRůžovou, Kláru (*1991) a Elišku (*1995) s třetí manželkou Kateřinou.

  Kromě svých písní hraje moravské lidové balady, zejména ze sbírekFrantiška Sušila a Františka Bartoše.

  Mezi jeho neznámější písničky patří Krásný je vzduch, kterou složil jako hymnu I. Hanáckého Folk & Country Festivalu, který se měl konat10.–12. srpna 1973 v amfiteátru v Náměšti na Hané. Přestože již byloprodáno přes 20 000 vstupenek, festival byltři týdny před konáním v rámci postupující normalizace zakázán a asi5000 dorazivších diváků bylo rozháněno Sborem národní bezpečnosti a bylo jim bráněno v příjezdu a příchodu. Na památku této události Hutka dáletuto písničku uváděl, šířil a publikovalpod názvem Náměšť.

  V letech 1974–1975 se nedostavil na zkoušky, kde měl prokázat svou„kvalifikaci“ (ve skutečnosti šlo o politické kádrování), a proto horežim dále považoval za osobu nezpůsobilou živit se písničkářstvím. Roku 1977 byl obviněn z nedovoleného podnikání abylo mu znemožněno veřejně vystupovat.

  06.03.2010

  Další akce,

  kterou si pro Vás Hukot připravil proběhne 19. března od cca 21h ve Velbloudu. Tentokrát se nám představí kapela s krásnou a rozvernou poetikou Z Davu, pocházející až z dalekého Rakovníka, s nimizahrají legendární jihočeská Marná snaha pohybující se někde mezi punkem a peshatovským ska a jako třetí po dlouhé době zavítá do ČB kapela Pivo, zase už o nějaký ten rok starší. Pořadí by mělo být následující: Pivo, Zdavu, Marná snaha. Vstup sladkých 79kč + 90halířů poplatek vOSA.

  Z DAVU (alternative - rock / Rakovník)

  Moderní nepopulární hudba z Rakovníka.

  Kapela, jež minulý rok oslavila již 15 let svého trvání, hrajícífolk rock, underjazz a možná trochu ska. V našich končinách ne až tolikznámá. Z Davu mají na kontě již pěknou řádku desek, z nichž zatímposlední je JIŘÍ ŘÍKAL, ŽE , kterou si můžetezadarmo stáhnout na jejich stránkách. Skupina klade velký důraz natexty, ale na hudební zážitek se můžete těšit více než dost. Akordeon,klávesy, trombón, djembe, drhlo, trubka,saxofon - jen malá ukázkanástrojů, které na vystoupení budete mít šanci siposlechnout. Přiďte v sobotu do bloudu pro zajímavý hudební zážitek.

  MARNÁ SNAHA (punk / jižní čechy)

  "Punk je mrtvej, zůstal z něj jen vtip... tak se toho držíme..."

  "Řekl bych, že se jedná přesně o ten typ bandy, která na punkovémfestivalu může zaplnit místo po bloku drsné palby plné vzdoru,nenávisti a nespoutaného poga v oblacích prachu, tedy kapela, při nížse všichni trochu uvolní, oddechnou si a dokonce se ipobaví, než přijde další nášup nenávisti proti všemu a tak." mrtvola /punk.cz

  Co víc dodat :o) , možná jen jestli máte rádi Peshatu, tak tohle je přesně něco pro Vás.


  Sonde (reggae / dub / electro, Francie / Paříž)

   

  TAKŽE NEZAPOMEŇTE: 19. BŘEZNA V ČB VE VELBLOUDU

  Více info: www.hukot-cb.cz , www.bandzone.cz/fan/hukot
  Akce na facebooku: tady

  21.02.2010

  První budějický Hukotí koncert v Českých budějovicích v tomto rocese odehraje v sobotu 27.2 ve Velbloudu. Pojďme se podívát kdo nás poctísvojí návštěvou:

  JINOVATKA

  Punkový kaberat ozvláštněný stylovou ,striptýzovou, show, co o své muzice píšou na svém webu?

  Rectal Monzunová skupina Jinovatka vznikla v polovině 90-tých letjako uskupení sociálně bezperspektivních, nepříliš talentovanýchhudebníků, kteří, v důsledku neschopnosti normální společenskérealizace, kompenzovali svou existenciální frustracihudební tvorbou. Přes problematickou úroveň svých produkcí, dosáhli,zejména díky nezaměnitelné pódiové presentaci, kombinující nápadnékostýmy s urputnou snahou zaujmout publikum, omezeného věhlasu.V loňském a předloňském roce tak využili,mezi jinými, možnost vystoupit na festivalu Mighty Sounds (Mocnézvuky); za zmínku stojí i účast ve finále soutěže Skutečná liga.Vnedávné době skupina vydala vlastními slábnoucími silami demo CD Černévejce, obsahující deset nejnovějších skladeb souboru.Ty pokračují v linii nesourodých písní, kde na jedné straně oscilujebanální poprockový styl, místy ozvláštněný úsměvně klopýtavou poetikou,na straně druhé pak křečovité pokusy o modernější kytarový rock. Žádnáz těchto poloh příliš nevychází a tak lzecelý snímek brát spíše jako další doklad promarněných šancí několikaprovinčních amatérů, kteří za prahem první dekády existence skupinynedokázali nasát nic z atmosféry aktuálních hudebních trendů. Zvukově istylově zamrzli na několika klišé osmdesátýchlet a sotva ještě dokážou dnešnímu posluchači nabídnout něco nového aneotřelého.

  RIP

  Klasická Hukotí kapela zase po necelém roce na pódiu, někteří jenenávidí, někteří je milujou, jediný na čem se oba tábory shodnou jejejich krásná zpěvaška Editka.

   

  TOSIRO

  Kapela hrající něco mezi Moss call lees a Psychedelickým flákačem na odstřel, nevěříte? Přijďte se podívat.

   

  Tedy nezapomeňte se v sobotu 27.2 ukázat v Bloudovi, budete to stát za to a tim  myslim 80 kč. To de, ne?

  www.hukot-cb.cz

  Koncert na facebooku

  bandzone.cz

  22.01.2010

  Milí přátelé,

  po delší odmlce je Hukot sice zpět, ale tentokrát to nebudete mít tak snadné jako vždy. Zvednout se od stolu a popojít 200m (v budějicích je všechno 200m) do Velblouda, tak na to zapomeňte. Tentokrát zkouší Hukot štěstí v Praze, proto, pro naše věrné, kteří by si chtěli udělat výlet do našeho hlavního města a jít na naší akci (protože Praha neni jenom most a hrad) jsme připravili takové desatero, podle kterého když se budete řídit, měli byste tenhle výlet přežít ve zdraví:

  1. Zakoupit si lístek Praha zpět  minimálně s 3 denním předstihem (známe se)
  2. V inkriminovaný den vstát minimálně o 12 hodin dříve (známe spolehlivost ČD)
  3. Cestou na nádraží se vyhnout centru (hustota hospod na metr čtvereční je tam vražedná)
  4. Vzít si s sebou do vlaku basu bernardů (Ať pražáci ochutnají co to v tom bloudovi musíme pít)
  5. Nezapomenout vystoupit v Praze (to je tam, kde se jednou zjeví duch sám)
  6. Cestou do klubu nespadnout do příkopu
  7. U vstupu dobrovolně zaplatit 50kč
  8. Těšit se na koncert
  9. Nedělat si srandu z pražáků
  10. Druhý den doma, nezapomenout vychválit akci na našich stránkách

  No a proty, kdo jsou moc velcí patrioti a za žádnou cenu nevytáhnou paty z našeho city, tak mám jedinou radu:

  Počkejte si na 27. února, to proběhne další Hukotí mejdlo (jak říkají kolegové) ve Velbloudu.

  A teď zpět do Prahy:

  Koncert proběhne od 20h v klubu Jelení, Jelení 13, Praha 1, 118 00 (mapy.cz)

  Vystoupí tyto kapely:

  Nuly (sad pop / České Budějovice)

  Už mě to nebaví ty rozhovory po ránu
  že ráno vstanu s flaškou v ruce a jsem pořád na flámu
  Už mě to nebaví ty rozhovory na večer
  že mám pořád křeče a den ze mě pomalu teče

  Už mě to nebaví, ty tvoje únavy

  Pořád mluvit stejně hloupě a motat se dokola
  když perioda skončila a nemáš jak to odvolat
  Nosit v hlavě starý spleeny a nemít místo na nové
  prošlé spleeny? No to už je takové

  Už mě to nebaví ...

   

  Transwaggon (alternative / Praha)

   

  Social Party (alternative / Opava)

  více info na www.hukot-cb.cz

  koncert na facebooku tady

  bandzone.cz

  TĚŠÍME SE NA VÁS

  15.12.2009

  Ježíšek bude v sobotu nadělovat v Brownovi dárky, přiďte si s ním zapogovat!!!!!!!!

  sobota 19. prosince 2009
  klub mr. Brown (u plovárny)
  od 18h

  Píchlá duše - http://bandzone.cz/pichladuse
  Piknik - http://bandzone.cz/piknik
  Němá výčitka - http://bandzone.cz/nemavycitka
  Podzemníci - http://bandzone.cz/neconevimjesteco
  The Let´s go - http://bandzone.cz/theletsgo
  Nuly - http://bandzone.cz/nuly

  Pořadí kapel včas zveřejníme na našich stránkách

  Vstup vánočních 80kč

  akce na FB

   

  .................................................................................................................................................................

  4.12.2009

  Jim Čert - Bard - rebel, zpívající vlastní protest songy a balady, za vlastního doprovodu na harmoniku, osobitým podáním pohybujícím se mezi rockem a písničkářskou formou. Narodil se l v Praze 25. 2. 1956. V době povinné školní docházky absolvoval Hudební školu umění se zaměřením na komposici, harmoniku a zpěv. Pak se vyučil soustružníkem. Od konce 70. let se věnuje skládání a zpívání vlastních písní. V roce 1989 poprvé vyjel koncertovat mimo ČR - Francie, Rakousko, Itálie, Slovinsko, Německo, Švýcarsko. V roce 1991 vycestoval do USA.

  V Kalifornii založil spolu s Ernem Šedivým rockovou kapelu Life After Life s kterou se zúčastnil několika festivalu a turné po Evropě.

  Nyní žije Jim Čert v ČR. Vystupuje v barech a klubech v Praze, České republice i několika evropských státech. Skládá nové písně.

  Diskografie:

  • Světlu vstříc (Globus Internacional 1992)
   nahráno 5. května 1990 v soukromé hospodě pana Františka Šmída v Dolních Štěpanicích
  • Poutník z transporty (Bevox 1997)
  • Písně Středozemě (Bevox 1998)
   podle J. R. R. Tolkiena
  • Karneval mrtvol
   vytvořeno 3. 2. 2005 ve studiu scare & demon v podzemí hostince na staré kovárně
  • Life After Life (Alternative Tentacles Records 1995 a 1997)

  10. prosince ve Velbloudu

  vstup 80kč v předprodeji, na místě 100kč

  předprodej probíhá na baru v klubu

  www.jim-cert.xf.cz  AKTUALIZACE: 13. 11 2019

  BM 19 - poster FB.jpg


  http://bandzone.cz/fan/hukot


  http://www.facebook.com/pages/Dasa-Vokata/213806071583#/pages/Hukot/187820196234

  PARTNEŘI

  kudyznudy-RGB.jpg

  http://www.urybu.cz/

  http://www.resit.cz/

  http://www.vednemesicnik.cz/

  http://bandzone.cz/fan/darksideofmajales

  http://www.budejovickymajales.cz/

  Přijdete na Jiřího Dědečka?
  a) Ano
    
   1004
  b) Ne
    
   695
  c) Možná
    
   766

  Diskusní fórum

  příspěvků: 26
  hukot_foot.png