Anketa

Přijdete na Jiřího Dědečka?

a) Ano
  
 1465 (41.9%)
b) Ne
  
 977 (27.9%)
c) Možná
  
 1055 (30.2%)
od 28.3.2011 celkem hlasů: 3497


Přijdete na Magora?

a) Ano
  
 719 (44.3%)
b) Možná
  
 438 (27%)
c) Ne
  
 466 (28.7%)
od 21.2.2011 celkem hlasů: 1623


Přijdete na Budoár?

a) Ano
  
 715 (44.5%)
b) Možná
  
 454 (28.2%)
c) Ne
  
 439 (27.3%)
od 1.2.2011 celkem hlasů: 1608


Přijdete na Skryťáky?

a) Ano
  
 674 (43%)
b) Možná
  
 456 (29.1%)
c) Ne
  
 437 (27.9%)
od 24.12.2010 celkem hlasů: 1567


Zúčastníte se Literárního Večera III?

a) Ano, přijdu na všechny 3 dny
  
 810 (30.1%)
b) Ano, přijdu jen ve čtvrtek
  
 492 (18.3%)
c) Ano, přijdu v pátek a v sobotu
  
 508 (18.9%)
d) Ano, přijdu v pátek nebo v sobotu
  
 430 (16%)
e) Ne, nepřijdu
  
 449 (16.7%)
od 13.8.2010 celkem hlasů: 2689


Přijdete k Márvinovi na Pepu Nose?

a) Ano
  
 768 (44.3%)
b) Ne
  
 469 (27.1%)
c) Možná
  
 496 (28.6%)
od 15.7.2010 celkem hlasů: 1733


Přijdete přivítat léto do Velblouda?

a) Ano
  
 780 (42.9%)
b) Možná
  
 498 (27.4%)
c) Ne
  
 539 (29.7%)
od 21.6.2010 celkem hlasů: 1817


Pojedete na Mrtvý Noty?

a) Ano
  
 839 (44.8%)
b) Ne
  
 523 (27.9%)
c) Možná
  
 512 (27.3%)
od 9.5.2010 celkem hlasů: 1874


Přijdete na Hutku?

a) Ano
  
 822 (34.3%)
b) Možná
  
 606 (25.3%)
c) Ne, bohužel
  
 463 (19.3%)
d) Ne, nemám ho rád
  
 504 (21%)
od 20.3.2010 celkem hlasů: 2395


Přijdete na Dark Side?

a) Ano
  
 869 (56.4%)
b) Ne
  
 673 (43.6%)
od 26.4.2010 celkem hlasů: 1542


Příjdete na kapely Z Davu a Marná Snaha?

a) Ano
  
 729 (32.2%)
b) Možná
  
 524 (23.1%)
c) Ne
  
 501 (22.1%)
d) Nemám rád Hukot
  
 513 (22.6%)
od 3.3.2010 celkem hlasů: 2267


Dorazíte na Jinovatku?

a) Určitě
  
 779 (32.7%)
b) snad mi to vyjde
  
 544 (22.8%)
c) ne, bohužel
  
 563 (23.6%)
d) ne, bohudík
  
 499 (20.9%)
od 31.1.2010 celkem hlasů: 2385


Přijdete na koncert V Jelení?

a) Ano, určitě
  
 804 (33.8%)
b) Uvidíme
  
 514 (21.6%)
c) Ne, nejsem z Prahy
  
 553 (23.2%)
d) Ne, sice jsem z Prahy, ale...
  
 509 (21.4%)
od 20.12.2009 celkem hlasů: 2380


Oslavíte s náma punkový VÁNOCE?

a) Ano, už se těším
  
 782 (27.7%)
b) Možná se tam ukážu
  
 523 (18.5%)
c) Ne, seru na Vás
  
 524 (18.5%)
d) Ne, radši budu zdobit stromeček
  
 458 (16.2%)
e) Ne, na Ježíška nevěřim
  
 541 (19.1%)
od 12.12.2009 celkem hlasů: 2828


Přijdete na Jima Čerta?

a) Ano
  
 788 (33.4%)
b) Možná
  
 525 (22.3%)
c) Ne, bohužel
  
 538 (22.8%)
d) Ne, nemám ho rád
  
 507 (21.5%)
od 24.11.2009 celkem hlasů: 2358


Přijdete na Mary and the baby cheeses?

a) Ano, přijdu
  
 810 (41.5%)
b) Možná
  
 593 (30.3%)
c) ne, nepřijdu
  
 551 (28.2%)
od 11.11.2009 celkem hlasů: 1954


Přijdete na příští koncert?

a) Ano, určitě přijdu
  
 852 (42.5%)
b) Ještě nevím
  
 541 (27%)
c) Určitě ne
  
 614 (30.6%)
od 3.7.2009 celkem hlasů: 2007


Proč ste nebyli na Plasticích??

a) Neměl jsem čas
  
 847 (27.5%)
b) Neměl jsem peníze
  
 538 (17.5%)
c) Bylo tam moc lidí..
  
 552 (17.9%)
d) Cože?? Sakra, tak to jsem prošvihl a kde že hráli?
  
 573 (18.6%)
e) Myslíte v Bloudu? Tak tam jsem byl
  
 573 (18.6%)
od 3.7.2009 celkem hlasů: 3083


AKTUALIZACE: 13. 11 2019

BM 19 - poster FB.jpg


http://bandzone.cz/fan/hukot


http://www.facebook.com/pages/Dasa-Vokata/213806071583#/pages/Hukot/187820196234

PARTNEŘI

kudyznudy-RGB.jpg

http://www.urybu.cz/

http://www.resit.cz/

http://www.vednemesicnik.cz/

http://bandzone.cz/fan/darksideofmajales

http://www.budejovickymajales.cz/

Přijdete na Jiřího Dědečka?
a) Ano
  
 1465
b) Ne
  
 977
c) Možná
  
 1055

Diskusní fórum

příspěvků: 26
hukot_foot.png